#239575Blir väldigt less på allt pop up, både här och där. Nu har det dykt upp en share-list längst ned i fönstret, jag är sådan att jag kan i inte låta bli att klicka bort eländet. Det ligger i min personalitet. Snälla ta bort eländet, lr kan jag välja bort den någonstans? JAG VILL INTE DELA MED NÅGON, SNÄLLA LÅT MIG SLIPPA. Det har gått för långt med den här j-la dela och sociala skiten, tänk efter. Varför måste någon annan bums lida för dina pervertioner? Motorsågar, maskiner, handskar or whatever.
#239577På min finns det en liten pil...så den går att dölja...men tyvärr så döljs den bara just för stunden...dyker upp igen när man laddar om sidan...
#239579Hej, Det är bra att ni rapporterar, det tackar jag för. Precis som T Landström påpekar så håller sig tyvärr inte listen kvar inne när man startar om webbläsaren. Detta trodde jag också till en början, men det ställer saker i annat dager. Jag ska kolla vad som finns möjligt och så kan ni fortsätta skriva vad ni tycker (bu som bä i frågan).
Så får vi hoppas vi hittar en lösning som passar de flesta!
MvH Fredrik (tidigare admin@skogsforum). Rapportera virke i vår nya virkesrapport! Det finns inga dumma frågor! Var med och diskutera skog!
I och med att jag gjorde ändringen ovan akut så flyttade jag delaknapparna till botten av sidan. Jag hoppas de inte är lika iögonfallande där.
Kommentera gärna ang detta här!
Samtidigt så värnar jag som ni kanske förstör om att skogsforums bra innehåll och existens sprids vidare. Har du därför Facebook eller twitter eller liknande så hjälp gärna till och dela via knapparna.
MvH Fredrik (tidigare admin@skogsforum). Rapportera virke i vår nya virkesrapport! Det finns inga dumma frågor! Var med och diskutera skog!
#239649Fantastisk tråd, jag känner mig som världens nybörjare! Hittade vare sig ursprungsproblemet eller lösningen hur jag än försöker. Nåja, det man inte vet om lider man ju inte av heter det!
Uvskogen skrev:Fantastisk tråd, jag känner mig som världens nybörjare! Hittade vare sig ursprungsproblemet eller lösningen hur jag än försöker. Nåja, det man inte vet om lider man ju inte av heter det!
Det var om man surfade från telefonen som den kom fram å störde
Det är så skönt att inte göra någonting... och få vila ut efteråt!
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem. -Captain Jack Sparrow
#240325Konstigt, åt mig syntes den i telefonen (galaxy s2) hela tiden men inte i datorn Eller så var jag så blind att jag inte såg den, läste nämligen bara lite från datorn!
Det är så skönt att inte göra någonting... och få vila ut efteråt!
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem. -Captain Jack Sparrow
Hej Gäst! Jag heter Fredrik och driver denna sajt. Jag skulle gärna vilja tipsa dig om hur du kan få ut mer av skogsforum. Klicka på de knappar som passar dig här intill (minifönster öppnas).